Kurssökning inför höst

Posted by
|

Hej!

Kom ihåg att du måste söka via www.studera.nu om du ska gå kurser vid Högskolan Dalarna i

höst. Om du vill komma inloggad direkt, använd gärna länken i mittspalten på Mina sidor via www.du.se

Din anmälan måste vara inne senast fredag denna vecka, 15/4. Så skynda er nu!

Add a comment

Om Bergsskolans Studentförening

Bergsskolans studentförening består av ett antal ideellt arbetande studenter som väljs årsvis. Vårt syfte är att driva våra studenters frågor som rör utbildning och studiesocial miljö. Konkret kan det handla om att se till att kursutvärderingar skrivs och arkiveras. Det kan också handla om att arrangera fotbolls- och innebandyträningar. Läs mer…
.
Hitta oss här också: Twitter | Facebook
Copyright © 2012 Bergsskolans Studentförening.