Sandvik 150 år!

Posted by
|

Sandvik fyller 150 år i år och firar stort.

Den 1 juni är vi inbjudna till en dag med utställningar, intressanta föreläsningar och middag med underhållning av standupartisten Christoffer Appelquist på kvällen. Allting betalas av Sandvik – resa, boende och middag.

Kolla in länken och anmäl dig senast 30 april.

http://www.sandvik.com/sv/karriar-och-jobb/student-och-ungdom/150-arsjubileum/

Add a comment

Om Bergsskolans Studentförening

Bergsskolans studentförening består av ett antal ideellt arbetande studenter som väljs årsvis. Vårt syfte är att driva våra studenters frågor som rör utbildning och studiesocial miljö. Konkret kan det handla om att se till att kursutvärderingar skrivs och arkiveras. Det kan också handla om att arrangera fotbolls- och innebandyträningar. Läs mer…
.
Hitta oss här också: Twitter | Facebook
Copyright © 2012 Bergsskolans Studentförening.